MECHANICZNE czyszczenie kotłów

 

Profesjonalne usługi kotlarskie – tylko z firmą ZISOPOCZNO. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty na mechaniczne czyszczenie kotłów. Usługi skierowane są zarówno do firm, jak i odbiorców prywatnych, którzy szukają specjalistów potrafiących skutecznie czyścić kotły.

Dysponują Państwo kotłem? Jeżeli tak, to Nasza oferta na pewno spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, zajmujemy się realizacją zamówień na czyszczenie kotłów – czyszczenie zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. Prócz tego, oferujemy naszym Klientom także usługi serwisowania i remontu kotłów. Przy okazji oferty, chcemy zaprezentować wszystkie korzyści, które niesie za sobą regularne czyszczenie:

Mniejsze niebezpieczeństwo awarii kotła – regularne czyszczenie kotłów z osadów poprawia wydajność pracy kotła, jednocześnie zmniejszając ryzyko pojawienia się awarii. Koszty remontów kotłów potrafią osiągać niebotycznych sum, dlatego warto dbać o czystość instalacji.

Niższe koszty eksploatacji – wyczyszczony kocioł spala znacznie mniej paliwa, co wiąże się z ogromnymi oszczędnościami. Regularne czyszczenie kotłów w przeliczeniu na oszczędności związane z paliwem przemawiają za tym, aby dbać o czystość kotłów.

Większa efektywność pracy kotła – prócz oszczędności paliwowych, wyczyszczone kotły cechują się znacznie większa wydajnością pracy. Niż kotły, które nie są poddawane czyszczeniu.

Przytoczone korzyści potwierdzają – opłaca się regularnie czyścić kotły. Nasza firma oferuje zarówno mechaniczne, jak i chemiczne czyszczenie kotłów. Zapraszamy do skorzystania z oferty i do kontaktu. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z usługą – chętnie na nie odpowiemy.
Zakład Instalatorstwa Sanitarnego
Ogrzewania i Naprawy Kotłów - Styczeń Spółka Cywilna

ul. Partyzantów 26/10, 26-300 Opoczno

Telefon/Fax:
(+48) 48-36-517-82

Telefon komórkowy:
(+48) 508-823-857
(+48) 608-393-294

pl_PLPolski