O FIRMIE  

Zakład Instalatorstwa Sanitarnego Ogrzewania i Naprawy Kotłów – Józef Styczeń OPOCZNO powstał w 1979 jako zakład zajmujący się instalatorstwem sanitarnym oraz remontami urządzeń niskociśnieniowych. W tym też roku nasz zakład uzyskał uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na naprawy urządzeń ciśnieniowych.

W 1998 roku Zakład poszerzył swoją działalność o regenerację układów ciśnieniowych kotłów poprzez chemiczne czyszczenie kotłów oraz urządzeń ciśnieniowych z kamienia kotłowego. Od tamtego czasu systematycznie realizujemy zlecenia na remonty kotłów oraz ich konserwację, zarówno chemiczną, jak i mechaniczną.

Taki profil firmy istnieje do dnia dzisiejszego. Firma rozwija się poprzez ciągłe wykonywanie nie tylko napraw urządzeń technicznych -ciśnieniowych, ale również poprzez wykonywanie nowych modernizacji.

Działalność Zakładu ZISOPOCZNO to głównie działalność naprawczo-usługowa u zleceniodawców modernizacje, montaż, przemysłowy oraz chemia energetyczna. W naszej ofercie znajduje się także mechaniczne czyszczenie kotłów oraz inne usługi związane z modernizacją i serwisem tych urządzeń.

Struktura Zakładu Instalatorstwa Sanitarnego i Naprawy Kotłów jest pionowa i pozioma. Właścicielem firmy jest Józef Styczeń jako Kierownik Zakładu. W strukturze pionowej podlegają mu bezpośrednio: Kierownik Robót, Kontrola Techniczna, Kontrola Chemiczna. Kierownikowi Robót podlegają bezpośrednio brygady spawaczy, monterów i chemicznego czyszczenia.

Nasza firma specjalizuje się w zakresie remontów, modernizacji kotłów parowych, wodnych, stałych zbiorników ciśnieniowych, rurociągów technologicznych i przesyłowych, elementów urządzeń ciśnieniowych bezciśnieniowych oraz chemicznych czyszczeń.

Zakład Instalatorstwa Sanitarnego
Ogrzewania i Naprawy Kotłów - Styczeń Spółka Cywilna

ul. Partyzantów 26/10, 26-300 Opoczno

Telefon/Fax:
(+48) 48-36-517-82

Telefon komórkowy:
(+48) 508-823-857
(+48) 608-393-294

pl_PLPolski